زودبیست خوبه؟ میتونه من رو به هدفم برسونه؟ مشاورای زودبیست خوبن؟ کلاس هاش چطور؟ اگر میخوای بدونی زودبیست خوبه یا نه تا آخرش با ما همراه باش❤️

مقدمه

موسسه زودبیست یکی از موسسات کنکوری است که با هدف پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان کنکوری و دبیرستانی فعالیت می‌کند. این شرکت فعالیت‌های متعددی از قبیل برگزاری آزمون، برگزاری کلاس‌ها و ارائه خدمات مشاوره‎ای برای شما به همراه دارد و سالیانه تعداد بسیاری از رتبه‌های برتر کنکور را به خود اختصاص می‌دهد. کلاس های زودبیست و همینطور طرح های مشاوره زودبیست هرساله قبولی های متعددی را برای زودبیست به همراه داشته است. زودبیست خوبه یا نه ؟ به نظرم بهتره که بازم بیشتر مطالعه کنی🧐

🤩برای دیدن کلاس های زودبیست کلیک کن🤩

🤩برای دیدن طرح های مشاوره ای زودبیست کلیک کن🤩

🤩برای دیدن قبولی های زودبیست کلیک کن🤩

 

 راهبردهای دانش آموزان زودبیستی

وقتی میگیم زودبیست خوبه از چی حرف میزنیم 🤟 در این قسمت با برخی از برنامه‌های موسسه زودبیست برای دانش‌آموزان آشنا می‌شویم:

زودبیست خوبه؟

برنامه آزمون

دانش‌آموزان پس از ثبت نام در زودبیست دفترچه‌ای تحت عنوان برنامه راهبردی آزمون دریافت می‌کند که با آزمون‌های مدرسه و برنامه درسی مدارس هماهنگ است. آزمون‌های زودبیست مطابق با فصول کتاب های درسی طراحی می‌شود و توسط طراحان با سابقه و سوالات قبلی کنکور تدوین می‌گردد.
این برنامه مسیر یک ساله مطالعه و برنامه ریزی درسی را به شما نشان می‌دهد و شما می‌توانید با استفاده از آن شیوه مطالعاتی خود را تنظیم نمایید و روند مناسب و شیوه اصولی را برای مرور دروس به کار گیرید. برنامه های آزمون زودبیست به گونه‌ای است که برای تابستان و تعطیلات نیز برنامه مطالعاتی دارد و در زمانی که سایر دانش‌آموزان و رقبای شما در حال استراحت هستند شما می‌توانید از فرصت استفاده کنید و از رقبای خود پیشی بگیرید.برای دیدن پلتفرم آزمون های آنلاین زودبیست اینجا کلیک کنید.

 برنامه ریزی شخصی

تاکنون افراد بسیاری با استفاده از برنامه ریزی‌های پیشنهادی مشاوران در موسسه زودبیست به حدنصاب مطالعاتی خود رسیده اند و موفقیت‌های چشمگیری را در کنکور سراسری کسب کرده اند. در صورتی که مایلید یکی از این افراد باشید می‌توانید از یکی از راه‌های ارتباطی موجود در سایت استفاده کنید و با مشاوران زودبیست ارتباط بگیرید.
پشتیبانان درسی شما و مشاوران موسسه از بیان بهترین رتبه های کنکور انتخاب شده اند و با ارائه برنامه‌ریزی پیشنهادی خود و ارائه تجربیات ایشان در این زمینه می‌توانند شما را یاری کنند تا مطابق با برنامه پیش بروید و به اهداف مورد نظرتان نزدیک‌تر شوید. پشتیبانان هر چند هفته یکبار برنامه درسی دانش‌آموزان را تعویض می‌کنند و شرایط درسی وی را کنترل می‌نمایند.

اصول برنامه‌ریزی درسی پیشنهادی توسط مشاوران زودبیست سه ویژگی اصلی دارد. اصل اول نگاه کامل و جامع به گذشته دانش‌آموزان می باشد و ارائه برنامه پیشنهادی توسط آنان با استفاده از نقاط ضعف و قوت دانش آموز صورت می‌گیرد.  دومین ویژگی برنامه ریزی ارائه شده توسط زودبیست در نظر گرفتن زمان و مدت باقیمانده تا کنکور است. سومین اصل برنامه ریزی‌های تحصیلی ما این است که برنامه هر فرد متناسب با توان و ویژگی‌های فردی وی طراحی می‌شود و هیچ فردی برنامه مشابهی با فرد دیگر ندارد. یعنی برنامه ریزی زودبیست یک یکه. به نظرت زودبیست خوبه یا نه ؟ من که میگم بازم بریم جلوتر.

 آزمون های آنلاین

زودبیست خوبه(آزمون آنلاین))

موسسه زودبیست یکی از موسسات برگزار کننده آزمون‌های آنلاین شبیه سازی کنکور می‌باشد. بسیاری از افراد در شهرهای دور افتاده سکونت دارند و امکان شرکت در آزمون‌ها به صورت حضوری برایشان  مقدور نیست. این افراد می‌توانند از آزمون های آنلاین زودبیست نیز استفاده ببرند. برخی از افراد نیز ترجیح می‌دهند در شرایط کرونایی در فضای کاملاً امن همانند اتاق یا منزل خود به آزمون بپردازند. بنابراین زودبیست برای این دانش‌آموزان نیز برنامه ریزی داشته و آزمون آنلاین را به آن‌ها پیشنهاد می‌دهد.

فواید ثبت نام در زودبیست

  • زودبیست می‌تواند مباحث را به صورت بودجه بندی شده در اختیار شما بگذارد و برای شما برنامه‌ریزی‌هایی را انجام دهد که خود شما با وجود حجم فراوان دروس کنکور، شاید قادر به انجام آن نباشید و یا وقت انجام کارهای اینچنینی را پیدا نکنید.
  • مشاوران زودبیست می‌توانند به اهداف نهایی درسی شما جهت دهند و با علاقه سنجی از شما بتوانند شما را به سمت مسیر صحیح آینده‌تان راهنمایی کنند.
  • داوطلبانی که از پس از تمامی مباحث کنکوری برمی‌آیند افرادی هستند که آزمون های موفق را پشت سر گذاشته اند. برای موفقیت در هر آزمون لازم است که مباحث بودجه بندی شده آن آزمون را مطالعه کرده باشید و همین مسیر را برای آزمون های دیگر نیز در پیش بگیرید. پیشروی بر اساس برنامه بودجه بندی شده می‌تواند استرس شما را تا حد زیادی بکاهد و تمام تمرکز شما را بر روی اهداف تان و مطالعه بهتر سوق دهد.
  • پیوستگی مطالعه در برنامه ریزی درسی یکی دیگر از مواردی است که توسط طراحان سوالات و کارشناسان زودبیست پیش بینی شده است و مواردی را برای مطالعه ی آزمون و بودجه بندی مطالب در نظر گرفته اند که با یکدیگر مرتبط هستند؛ بنابراین از پراکندگی مطالب در ذهن شما جلوگیری می‌شود و شما می‌توانید با یکپارچه‌سازی مطالب جایگاه دانسته های خود را در ذهنتان محکم‌تر کنید.
  • آگاهی از نتایج آزمون‌ها می تواند شما را در جریان روند درسیتان قرار دهد. با آگاهی از وضعیت درسی خود در مبارز بودجه بندی شده می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا لازم است زمان دیگری را به مطالعه‌ی آن اختصاص دهید یا خیر. بدین ترتیب می‌توانید نقاط ضعف و قوت خود را در تمامی دروس متوجه شوید.
  • با شرکت کردن در این آزمون ها مهارت تست زنی خود را افزایش می‌دهید و مهارت های دیگری از قبیل پیوستگی، تلاش، استمرار و مدیریت زمان را در خود پرورش می‎دهید.
  • زودبیست خوبه که نمیشه گفت باید بگی فوق العادس😇

خدمات اینترنتی زودبیست

دیگه بازم بگم چرا زودبیست خوبه ؟سایت اینترنتی موسسه زودبیست برنامه‌های متعددی از قبیل دریافت کارنامه‌های آزمون، برگزاری آزمون‌های آنلاین، معرفی خدمات مشاوره‌ای و غیره را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد. شما با استفاده از این خدمات می‌توانید از هر مسیر دور و نزدیکی با زودبیست در ارتباط باشید و با کمک مشاوران و آزمون‌های موجود وضعیت تحصیلی‌تان را ارتقاء دهید. برای دیدن نحوه ارتباط با زودبیست اینجا کلیک کنید

 کارنامه زودبیست

کارنامه های آزمون زودبیست شما را از  وضعیت علمی‌تان با خبر می‌سازد. شما با مشاهده مواردی همچون نمره خام، تراز رتبه تخمینی و غیره می‌توانید روند پیشرفت تحصیل‌تان را تشخیص دهید و برای پیشرفت هر چه بهتر آن میزان تلاش خود را به کار گیرید. میزان پیشرفت تحصیلی شما نیز توسط یک نمودار از سمت سایت به شما نشان داده می‌شود و شما می‌توانید به صورت تصویری این روند را دنبال کنید.

چرا زودبیست را انتخاب کنیم

این موسسه یکی از موسسات نام آشنا در حوزه آموزش کنکور به شمار می‌رود و فعالیت خود را از سال‌های گذشته به همراه بهترین مدرسان و مشاوران آغاز نموده است. موسسه زود به یکی از بهترین آزمون‌های آزمایشی کشور را برگزار می‌کند و به دلیل بهره مند بودن از استانداردهای لازم برای انجام این کار در مدت بسیار کم اطمینان بسیاری از دانش آموزان را جلب نمود. حالا دیدی که زودبیست خوبه ، ببخشید معرکس و الان بهترین وقته که بدون معطلی خودت رو دست کاردون بسپری .در صورتی که قصد دارید به خانواده بزرگ زودبیست بپیوندید می‌توانید همین حالا با تکمیل فرم زیر به زمره زودبیستی ها بپیوندید.

 

نام و نام خانوادگی(Required)