معرفی زودبیست

درباره زودبیست میخوای بدونی؟؟ پس این مطلب رو تا آخر بخون .

زودبیست نام مجموعه ای جوان و پویایی است که با هدف توسعه و انتقال تجربیات برترین های کنکور شکل گرفته است.

این موسسه مجازی با تیم مشاوره ملی و آموزشی قوی و پرتلاشی که دارد در ۳ زمینه مشاوره، آموزش و آزمون های غیرحضوری زمینه قبولی دانش آموزان را در رشته های مورد علاقه خود در دانشگاه های با کیفیت کشور فراهم می سازد.

زودبیست حتی از همان افرادی که خود روزی از خدمات گروه زودبیست استفاده می کردند را به خدمت می گیرند تا تجربیات و عملشان را در اختیار نسل دیگر قرار دهند. درباره زودبیست میخوای بیشتر بدونی پس ادامه مطلب رو بخون

دستیار زودبیست

درباره زودبیست میتوان گفت که  داستان زودبیست داستان همنشینی ۳ واژه ی انگیزه، تلاش و صبوری است اولین دانش آموزان زودبیست از سال ۹۶ از خدمات مشاوره ای زودبیست استفاده کرده اند همچنین اولین آزمون های آنلاین زودبیست از سال ۹۸ و اولین آموزش ها از سال ۹۹ شروع شدند.

زودبیست در این مدت بیش از سه هزار دانش آموز را از خدمات خود بهرمند کرده است.طرح های مشاوره ای، آموزش و آزمون های غیرحضوری زودبیست جایی است که علاقمندان به علم و موفقیت در کنکور و همه آن هایی که میخواهند از قافله کنکوری های موفق عقب نمانند میتوانند هر زمان که اراده کنند در آزمون های تخصصی ما شرکت کنند.

 مهدی آرین نیا و محسن افشار بنیان گذاران زودبیست، چهره شناخته شده آموزشی و کنکور ایران هستند که تلاش کرده اند از ترکیب آموزشی، آزمون و مشاوره تحصیلی انگیزشی فراتر از کنکور یک مسیر معتبر برای موفقیت بسازند.

زودبیست چه کار می‌کند؟

کار اصلی زودبیست ایجاد انگیزه و انتقال تجربیات کنکوری برترین های کنکور ایران در سال های قبل به دانش آموزانی که در راه رسیدن به هدفشان گام برداشتند.

اما زودبیست ۲ بازو دارد که به مشاوران زودبیست کمک می کنند تا این مهم حتما محقق شود این ۲ بازو آموزش و آزمون هستند.

پس زودبیست هم مشاوره دارد هم آزمون و هم برنامه ریزی.

ما این عامل را داشتن یک همراه موفق در زمینه ی هدف شما می دانیم.

تفکر ما این است که برای بهترین بود باید با بهترین ها معاشرت کنید…..

تفکر زودبیست

ما در چه جهانی زندگی می‌کنیم؟ در یک دنیای ایستا و رخوت‌زده و سراسر سکون؟ یا یک دنیای دینامیک و پویا و «همیشه در حال حرکت»؟ اگر شما هم مثل همه‌ی آن‌هایی که با مجموعه آموزشی زودبیست، همدل و همفکر هستند، فکر می‌کنید پاسخ این سوال پویایی و «همیشه در حرکت بودن» است، باید بدانید که همراه شدن و هم‌حرکت شدن با یک دنیای در حال حرکت، یک شرط اساسی دارد: شما هم باید مدام در حال حرکت باشید. شما نباید حتی برای یک روز توقف کنید. ما در مجموعه زودبیست معتقدیم برای هم‌نفس شدن و هم‌ریتم شدن با این دنیای «همیشه در حرکت» باید عاملی برای حرکت پیدا کنید. ما این عامل را آزمون‌های آنلاین مداوم و پیگیرانه می‌دانیم…

چشم‌انداز زودبیست

زودبیست می خواهد بزرگترین و معتبرترین گروه آموزشی مشاوره ای کنکور باشد که به صورت غیرحضوری و حضوری فعالیت می کند.

مجموعه آموزشی زودبیست در نظر دارد این رخوت، سردرگمی و بی انگیزگی را از دانش آموزان ایرانی  دور کند و باعث شود که هر دانش آموزی که از دوران دبیرستان فارغ التحصیل می شود چه وارد دانشگاه شود چه نشود حس زندگی، موفقیت داشته باشد.

 

 

 

آنچه با شرکت در طرح های مشاوره ای و آموزشی زودبیست نصیب شما می شود:

با شرکت در طرح های مشاوره ای زودبیست: ۱‌. با برنامه پیش رفتن ۲. مطالعه به سبک کنکوری موفق ۳. با انگیزه تلاش کردن

با شرکت در طرح های آموزشی و آزمون های زودبیست: ۱. تثبیت یادگیری با شرکت در آزمون ها ۲. مشاهده پیشرفت با تحلیل نتایج آزمون ها ۳. آموزش اصولی و صحیح دروس

 

ارتباط با زودبیست

آدرس: تهران، پاسداران، بوستان دوم، بعد از تقاطع فرخی یزدی، جنب داروخانه شبانه‌روزی، بن‌بست مریم، پ ۲، واحد ۱

اینستاگرام: zoodbist@

تلگرام: zoodbist_org@

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۳ از ۵
از مجموع ۲۷ رای
vel, velit, Nullam ut libero odio Phasellus tempus Praesent libero id