قبولی های تیزهوشان زودبیست

یکی از برگترین دغدغه های دانش آموزان سال ششمی و سال نهمی آزمون تیزهوشان هستش و استرس این که جزو قبولی های تیزهوشان هستن براشون خیلی زیاده. شاید بشه گفت که قبل از کنکور سراسری گوشه ای از دانش آموزان استرس آزمون تیزهوشان رو درک میکنن و با آزمون همگانی آشنا میشن و طعم رقابت رو میچشن.

اما به جرات میشه گفت که اکثریت هیچ شناختی نسبت به این آزمون ندارند و نحوه مطالعه و منابع آموزشی درستی برای این رقابت ندارند. ما در زودبیست با داشتن مشاورینی که تو این زمینه تبحر دارن اطلاعات کافی و کاملی رو در اختیار شما قرار میدیم.

شما دانش آموزان عزیز مثل این دانش آموزانی که کلیپ هاشون رو براتون گذاشتیم میتونید جزو قبولی ها باشید ولی باید امروز و فردا کردن رو تعطیل کنید و تصمیم نهایی رو بگیرید. کافیه به زودبیست اعتماد کنید و برنامه ریزی و منابع آموزشی خودتون رو فقط با حرف مشاورین زودبیست تهیه کنید. ما این راه رو رفتیم و دانش آموزان زیادی رو به هدف هاشون رسوندیم پس میتونیم شما رو هم به این موفقیت برسونیم .

برای اینکه قبل کنکور بتونید یه موفقیت خفن رو به دست بیارید و سکوی پرتاب محکمی برای خودتون بسازید کافیه فرم درخواست ثبت نام طرح تیزهوشان زودبیست رو پر کنید

موسسه زودبیست با مشاوره و برنامه ریزی توسط رتبه های برتر کنکور رکورد دار قبولی در کنکور سراسری و قبولی های تیزهوشان میباشد.

شما دانش آموز گرامی با کلیک بر روی ثبت نام طرح تیزهوشان میتوانید با مشاورین حرفه ای ارتباط برقرار کرده و از امکانات موسسه زودبیست استفاده کنید.

در پایین گوشه ای از قبولی های تیزهوشان موسسه زودبیست را مشاهده خواهید کرد

Nullam at Lorem libero Aenean tristique