بیش از 19.671 نفر

تاکنون در آزمون‌های زودبیست شرکت کرده‌اند

[av_productgrid wc_prod_visible='' wc_prod_hidden='' wc_prod_featured='' wc_prod_additional_filter='' sort='0' prod_order='' offset='0' columns='3' items='9' paginate='yes' alb_description='' id='' custom_class='' av_uid='av-rckw']

آمار و ارقام نشانگر

موفقیت دانش‌آموزان

ما می‌باشد

1,000+

آزمون آنلاین

3,702

کاربر

20,634

فارغ التحصیل

2,560

ساعت مشاوره

چطور از کار کردن لذت ببرید و

بهره‌وری خود را به حداکثر برسانید

همین الان رایگان دانلود کنید

«در گوگل که جستجو می‌کردم، جواب مشکلاتم را در سایت همیار پیدا می‌کردم. وقتی دیدم همیار یک دوره جامع داره، در دوره وبمستران هوشمند شرکت کردم» آقای میرخانی با شرکت در دوره وبمستران هوشمند سایت مشاوره کنکور خودشان را طراحی کردند.

«دنبال یک پکیج جامع برای راه‌اندازی کسب و کارم بودم، به خاطر اطلاعات بروز و استاتید مجموعه در این دوره شرکت کردم» آقای کاردان با شرکت در دوره وبمستران هوشمند برند خودشان را در زمینه اکسسوری ایجاد کردند.

«با وجود اینکه سایت داشتم اما در دوره وبمستران هوشمند شرکت کردم تا کسب و کارم را حرفه‌ای کنم» آقای رنج‌بردار در طول دوره وبمستران هوشمند با تکمیل سایت آموزشی حوزه عمران به درآمد آنلاین رسیدند.

«من چون با طراحی سایت کمی آشنایی داشتم، مشکلات من کمی پیشرفته‌تر بود و در این دوره همه مشکلاتم حل شد.» خانم خبازی دانشجوی دوره‌ی وبمستران هوشمند، در این دوره سایت خود را بهبود دادند و به درآمدزایی رسیدند.

زودبیست؛ کارخانه‌ی تبدیل علاقه‌مند به متخصص

زودبیست از سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را در زمینه‌ی برگزاری آزمون‌های آمادگی کنکور آغاز کرده است…

سپس در سال ۱۳۹۹ اقدام به راه‌اندازی سایتی برای برگزاری آزمون‌های آنلاین نمود.

این مرکز مفتخر است که در هفته ۴ شب با ۱۰ تست مهارتی همراه دانش‌آموزان است.