• مشاوره تحصیلی انتخاب رشته

قیمت مشاوره کنکور معمولا متغیر است بین مشاوران و نرخ ثابتی وجود نداره و هر سال این قیمت دچار تغییراتی نیز می شود

قیمت مشاوره کنکور

🔸اما قیمت مشاوره کنکور به دلایلی بستگی دارد که هر چقدر طرح یا پلنی که مشاور مربوطه به شما ارائه میدهد جامع تر و کامل تر باشد قطعا هزینه مشاوره کنکور نیز بیشتر است.

🔸دومین مورد که در قیمت مشاوره کنکور تاثیر گذار هست پشتیبانی داوطلب و ایجاد انگیزه در وی می باشد چرا که در این مسیر دشوار همه داوطلبان طی بازه زمانی نا امید می باشند

نمونه ای از راهکار های افزایش انگیزه را برایتان میگوییم که البته این جزئی از راهکار ها می باشد و با توجه به شرایط و ویژگی های هر داوطلب این راهکار ها متفاوت می باشد.

🔸مورد سوم و آخر برای اینکه بدانید قیمت مشاوره کنکور به چه عواملی بستگی دارد پیگیری مداوم داوطلب کنکوری می باشد چون داوطلبان کنکوری معمولا به یک محرک برای درس خواندن ، تست زدن و در کل ادامه مسیر دارند

  برنامه ریزی صحیح

🔸 وقتی کاری را شروع میکنید، بسیار اهمیت دارد که علاوه بر برنامه ریزی جزیی، دید کلی صحیحی داشته باشید و راه را صحیح طی کرده باشید تا بتوان در پایان با جمعبندی مناسب بهترین نتیجه ممکن را گرفت.

🔹 بسیارند افرادی که از آنها می شنوید، “تمام کردم!” ولی در پایان بازده ای نداشتند و برای تصحیح هم دیر شده است.

🔺 فراموش نکنید، ابتدا ساعت مطالعه افزایش می یابد با راهنمایی صحیح، کیفیت مطالعه و با کسب مهارت های لازم برای آزمون، عملکردتان بهبود خواهد یافت.

💡راهکارهای افزایش انگیزه برای کنکور💡

📚پیوسته طبق برنامه ریزی استاندارد مطالعه کردن

خیلی از داشتن برنامه ریزی صحبت کردیم، و شاید فکر کنید که داریم بزرگ نمایی میکنیم و داشتن برنامه ریزی آن قدر هم نمیتونه تاثیر گزار باشه، اما واقعیت همینی هست که با هم تا به این جای کار در موردش صحبت کردیم. برنامه ریزی شاه کلید شما برای موفقیت در کنکور سراسری خواهد بود. هر جای سال تحصیلی که قرار دارید هر چه سریع تر برای خودتون برنامه ریزی تهیه کنید و خودتون رو از سردرگمی نجات بدید و با انگیزه دو چندان مابقی مسیر رو طی کنید. همون طور که نداشتن برنامه ریزی در داشتن انگیزه شما تاثیر مخرب داره، در طرف مقابل هم باعث میشه تا با حال روحی خیلی بهتر مسیر رو طی کنید.

🚫نداشتن عجله و صبور بودن برای پیشرفت

هیچ بسکتبالیستی از روز اول همه پرتاب های 3 امتیازی خودش رو تبدیل به گل نکرده، هیچ مهاجمی از روز اول همه توپ های خودش رو به گل تبدیل نکرده و هیچ رتبه برتری هم از ابتدا صاحب درصد های بالا در هر درسی نبوده. تمام موفقیت های بزرگ در زندگی به مرور زمان به دست میاد. بنابراین در این مورد از همین الان تکلیفتون رو با خودتون مشخص کنید و انتظار موفقیت های یک شبه رو نداشته باشید. به دست آوردن موفقیت در کنکور سراسری پروسه ای زمان بر هست که باید براش زمان اختصاص بدید و زحمت بکشید و مطمئن باشید که یک شبه به هیچ جایی در این مسیر نخواهید رسید. بنابراین بدون اینکه غر بزنید با تمرکز صد در صدی جلو برید و برای رسیدن به موفقیت صبر داشته باشید. هیچ تلاشی بی نتیجه نخواهد ماند.

✨فکر نکردن به موارد حاشیه ای

در این مسیر نسبتا کوتاه سعی کن که فقط به هدف و آرمانی که داری فکر کنی و از تفکر کردن درباره مسائل حاشیه ای که تاثیر مثبتی در روند صعودی شما ندارن، خوددداری کنید. فکر کردن به فرصت ها و یا روز های از دست رفته و یا فکر کردن به رقیب هایی که خیلی خوب و عالی تا این جای کار جلو اومدن، دردی رو از ما دوا نمیکنه. بهترین کار بی توجهی به اطراف و فرصت های از دست رفته است و فکر کردن به هدفی است که باید بهش برسیم.

🏅ایمان به خود

وقتی به خودت و توانایی هایی که داری ایمان داشته باشی هیچ شرایطی نمیتونه تو رو تحت فشار قرار بده و باعث بشه که حتی برای دقایقی در رسیدن به هدف مورد نظرت دچار شک و شبهه بشی. یکی از کار هایی که باید از الان به بعد انجام بدی اعتماد کردن به خودت و توانایی های بالقوه ای هست که داری و فقط باید ازشون در مسیر درست استفاده کنی. به این باور برس که دشوار ترین شرایط هم نمیتونه ذره ای در راه تو اختلال ایجاد کنه.

توجه !

این که ناامیدی بدترین راه حل در مواجه با مشکلات است چرا که نه تنها کمکی به حل مشکل شما نمیکند بلکه انرژی که میتوانست صرف حل مشکل شود را هم زائل میکنداز برخی وقایع است.

قیمت مشاوره کنکور زودبیست چقدر است؟

و اما رایج ترین سوالی که از ما میپرسند قیمت مشاوره کنکور زودبیست هست توجه داشته باشید که ما در مجموعه زودبیست طرح های متفاوتی داریم به طور مثال طرح اوج که ویژه داوطلبان پایه دوازدهم( کنکوری ها ) می باشد و همچنین پایه دهم و یازدهم که با توجه به ویژگی هایی که به طور مثال در قسمت آشنایی با طرح اوج توضیح دادیم قیمت ها متفاوت می باشد.

می توانید در قسمت درخواست مشاوره این طرح هارا مطالعه کنید و با توجه به نیاز خود یکی از طرح ها را انتخاب کنید و سپس فرم درخواست مشاوره پر کنید تا کارشناسان مجموعه با شما تماس بگیرند.

قیمت مشاوره کنکور برای هر رشته متفاوت می باشد؟

مشاوره کنکور زودبیست برای همه رشته های تحصیلی وجود دارند و برای همه رشته ها قیمت ها یکسان می باشد و فقط به طرح انتخابی شما و نیاز داوطلب بستگی دارد که در قسمت درخواست مشاوره این طرح ها و قیمت ها به طور دقیق ذکر شده است.

جمع بندی:

دقت کنید که انتخاب مشاوره تحصیلی برای کنکور از مهم ترین انتخابات داوطلبان کنکوری می باشد چرا که در سال کنکور سرنوشت و آینده شما رقم میخورد پس باید با آگاهی و تحقیقات کامل مشاور خود را انتخاب نمایید تا بعدا پشیمان نشوید

حتما از مشاور انتخابی خود سوابقش را بخواهید تا بدانید نتیجه یک سال مشاوره کنکور وی با توجه به تخصص و آگاهی ایشان چی بوده است و داوطلبان در چه رشته و دانشگاهی قبول شده اند.

مشاوران زودبیست نیز دارای سابقه بسیار درخشان بوده که میتوانید از قسمت مشاوران زودبیست که مشاوران را که به طور دقیق معرفی کردیم مشاهده کنید.

روز ها و ساعات مانده تا کنکور ! هیچ وقت برای شروع کردن دیر نیست

0روز0ساعت

سوالات متداول قیمت مشاوره کنکور

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۹ رای
diam suscipit facilisis quis Praesent Aenean ante. id sit velit,