طرح اوج پلاس موسسه زودبیست

طرح اوج پلاس

سلام به تو رفیق همیشگی خودم، چه زودبیستی باشی چه نباشی در هرصورت رفیق خودمونی. تابستون شروع شده و طرح اوج پلاس موسسه زودبیست هم آغاز شده. اول از همه کلیپی که داریم رو نگاه کن و بعد شرایط و ویژگی های طرح اوج پلاس رو مطالعه کن؛ مطمئن هستیم که شما تو این طرح ثبت نام میکنید چون به جرات میتونیم بگیم بهترین طرح در بین تمام موسسات هستش.

چرا از تابستون باید شروع کنیم؟

اکثریت دانش آموزانی که در کنکور و در پایان سال تحصیلی رتبه و نمره های خوب آوردن از تابستون همون سال شروع به درس خوندن کردن و هیچ وقت به ماه های آخر موکول نکردن. بزار با یه مثال توضیح بدم فرض کن 50 تا کیسه 50 کیلویی برنج داری و میخوای اونا رو جابجا کنی و 4 ساعت بهت زمان میدن.

حالا به من بگو بهتره تقسیم کار کنیم و این 50 تا کیسه رو تو همون 4 ساعت ببریم یا بزاریم 1 ساعت آخر کلی فشار به خودمون بیاریم تا 50 تا کیسه رو جابجا کنیم؟؟؟

خب معلومه هیچ کدومتون کمر درد و پا درد رو دوست ندارید و تقسیم کار میکنید. کنکور و امتحان هم همینه شمایی که دنبال نتیجه خوب هستی و میخوای بهترین نتیجه رو داشته باشی وبه همه امور زندگیت برسی بهتره از الان شروع کنی

طرح اوج پلاس موسسه زودبیست

موسسه زودبیست هر ساله یک طرح فوق العاده برای دانش آموزان داره که بتونه تمام نیاز های دانش آموز ها رو برآورده کنه.اکثریت شاید فکر کنید به به کنکور عمومی نداره و فقط اختصاصیه. اگه این فکر رو میکنی کاملا در اشتباه هستی چون همین دروس اختصاصی تو رو به چالش عمیق تری میکشه. از طرفی بخوای بزاری برای بهمن شروع کنی مشاور دیگه کار خاصی برات نمیتونه انجام بده مگه اینکه بخوان ازت پول هنگفت بگیرن و جیب شما رو خالی کنن. پس اینجا باش تا بگ چیکار کنی

امسال با یکی از بهترین طرح های موسسه زودبیست رو به رو هستیم که من به شما معرفی میکنم و شما ببینید مگه میشه اصن تو این طرح شرکت نکرد

مشاوره و برنامه ریزی شخصی متناسب با شخص دانش آموز

ما در اولویت اول نیاز داریم سطح شما رو بسنجیم و اخلاقیات شما رو متناسب با مشاورین موسسه زودبیست در نظر بگیریم تا شما با شخصی در ارتباط باشید که بتونه به راحتی تمام با شما ارتباط برقرار کنه و تا حد امکان همین مسیری که شما در پیش دارید رو رفته و به موفقیت رسیده باشه.

در مرحله بعدی برنامه ریزی متناسب با میزان سطح علمی شما براتون در نظر میگریم تا اگر دانش آموز قوی هستید دوره های بیشتر انجام بدید و اگر دانش آموز ضعیف تری هستید تمامی مطالب رو با حل تست و مثال های متنوع به پایان برسونید.

پیگیری هایی که مشاورین ما انجام داده تا میزان مطالعه شما رو زیر نظر داشته باشن و یه وقت شیطونی از سمت شما پیش نیاد که درس هاتون رو مطالعه نکنید

نقشه راه برای هدف گذاری دقیق و منطقی

اکثر مشاورین فقط برای شما برنامه ریزی انجام دادن و هیچ وقت شما نمیدونید که درس هاتون کی تموم میشه یا یک مبحث از شیمی 11 رو کی وقتش میرسه مطالعه کنید.

زودبیست با ارائه یک نقشه راه خفن برای هر دانش آموز این مشکلات رو برطرف کرده و شما میدونید برای رسیده به هدفتون چقد زمان نیاز دارید و کی مطالعه درس هاتون به اتمام میرسه و کی باید مرور کنید و تست بزنید.

همایش ها ماهیانه از تمامی دروس تخصصی و رفع اشکال

یکی از خفن ترین ویژگی های طرح اوج پلاس همایش های ماهانه موسسه زودبیست برای دروس تخصصی هستش

اساتید موسسه زودبیست با ارائه یک همایش، یک تدریس عالی از بخش های مطالعه شما به همراه رفع اشکال بعد از تدریس نیاز شما رو برطرف میکنند. این همایش برای شما ذخیره شده و شما هر وقت بخواید میتونید از این همایش استفاده کنید.

پک آزمونک مخصوص قبل هر همایش از دروس تخصصی

ببین چیکار کرده طرح اوج پلاس؛ ما قبل هر همایش از شما یک آزمونک مخصوص میگیریم شرایط شما رو میسنجیم، مشکلات شما رو ارزیابی میکنیم و با ارائه همایش این مشکلات رو برطرف میکنیم. شما با دادن این آزمونک یک دوره دروس داشته و با تست های اون مبحث آشنا شده و با دیدن همایش یک دوره دیگه خواهید داشت.

امتحان نهایی یادت نره

حالاکه دروس کنکور تخصصی شده ما نباید از امتحان های نهایی غافل بشیم و این دروس عمومی رو از برنامه ریزی خارج کنیم.

ما در برنامه ریزی این موضوع رو در نظر میگیریم و نمونه سوالات امتحان نهایی براتون حل میکنیم تا شما به معدل 20 فکر کنید

خلاصه بگم که …

کلی حرف زدم و حالا میخوام خلاصه کنم که باید از تابستون شروع کنید و تو طرح اوج پلاس ثبت نام کنید. یکی از بهترین طرح های مشاوره ای در کشور با کمترین هزینه. تو با شرکت تو این طرح موفقیت خودت رو تضمین میکنی و ما کنارت هستیم که تورو به اهدافت برسونیم. برای ثبت نام کافیه فرم ثبت نام طرح اوج پلاس رو پر کنی تا مشاورین موسسه زودبیست باهات تماس بگیرن ثبت نامت کنن. منتظرت هستم دوست من

هزینه مشاوره اوج پلاس زودبیست

برای ثبت نام اینترنتی در طرح اوج پلاس میتوانید با شماره 02122727391 تماس گرفته و به هنگام اطلاع از قیمت طرح، هزینه را به شماره کارت داده شده واریز و به واتساپ شماره 09129573631 ارسال نمایید

توجه کنید هزینه فقط به این شماره کارت و بانک ملت و به نام مهدی آرین نیا باشد و فقط به شماره داده شده ارسال فیش نمایید تا ثبت نام شما انجام شود.

درصورتی که نیاز به تماس با مشاورین مجموعه دارید با شماره تماس 02122727391 تماس حاصل نموده تا مشاورین ما شما را راهنمایی کنند.

mi, libero. leo. Nullam luctus tempus dolor