دانش آموزان در مقطع دوره دوم متوسطه در طی سال تحصیلی خود و داوطلبان کنکوری از ابتدای سال تحصیلی و شروع مطالعه خود برای کنکور سراسری به مشاور و پشتیبان جهت راهنمایی و برنامه ریزی درسی نیاز دارند.

از این سو درکل خدمات مشاوره تحصیلی به ۳ صورت درکشور انجام میشود روش اول مشاوره تحصیلی آنلاین روش دوم مشاوره تحصیلی تلفنی و روش سوم مشاوره تحصیلی حضوری می باشد.

داوطلبان برای دریافت بهترین نتیجه باید بسیار با انگیزه بوده و امید خود را در هنگام رو به رویی با نتیجه ی نا مطلوب خود از دست ندهند و با اراده قوی مسیر خود را ادامه دهند که دریافت مشاوره تحصیلی کمک کننده خوبی در این مسیر خواهد بود.

مشاوره آنلاین، مشاوره تلفنی و مشاوره حضوری هر کدام مزیت هایی دارند که با توجه به شرایط داوطلب و راحت بودن او باید انتخاب شود به طور مثال برای داوطلبانی که در مسیر دور می باشند و دسترسی به مشاور خوب و با تجربه را ندارند ، مشاور آنلاین یا مشاور تلفنی گزینه بسیار مناسبی خواهد بود

چرا باید از خدمات تحصیلی در طی سال تحصیلی استفاده کنیم؟

⁉️ اگر در طول سال تحصیلی مشاودر نداشته باشیم ممکنه پشیمان شویم

⁉️ پنج سال بعد به چه كارى افسوس مى‌خوريم كه همين حالا آن را انجام نمى‌دهيم؟

✳️ پشيمانى؛ علاجى ندارد؛ ولى مى‌توان به‌راحتى جلوى آن را گرفت و زمان اين كار همين حالاست.

❇️ سوزناك‌ترين شكلِ پشيمانى، اين است كه براى فرصت‌هاى از دست رفته افسوس بخوريم.

✅ با بيش‌ترين بهره از امروز، مى‌توان جلوى پشيمانى را گرفت.

✳️ «كنفوسيوس» معتقد است: «اگر به خطا رفتى، از برگشتن مترس!» خالصانه و صادقانه، تمام كوشش خود را صرف زندگى كنيم و از بروز يأس و نااميدى جلوگيرى كنيم.

✅ با نگاهى به آينده، كاملا در زمان حال زندگى كنيم. زمان خود را با نگرانى در مورد فردا هدر ندهيم. بكوشيم آن‌گونه زندگى كنيم كه فردا را به بهترين شكلِ ممكن بسازيم.

✳️ يك راه شكل دادن آينده، قدردانى و لذّت از اين دنياى پر از زيبايى است كه به ما تعلّق دارد.

❇️ فكر كنيم ما چه‌قدر ويژه هستيم كه بايستى چنين لذّتى را در اختيار داشته باشيم.

✅ رؤياها، مخصوص ما هستند كه مى‌توانيم از آن‌ها پيروى كنيم. موفقيت از آنِ ماست كه مى‌توانيم آن را به‌دست آوريم. زندگى از آنِ ماست. دنياى پيرامون ما براى اين است كه آن را تجربه كرده، با آن مقابله كرده و آن را ساخته و پرداخته كنيم. سوارى، رايگان نيست؛ كوشش خالصانه‌اى مى‌طلبد. در عين حال زندگى پر از درخشان‌ترين احتمالاتى است كه مى‌توانيم تصوّر كنيم.

پشیمانی و افسوس فایده ندارد جز این که با تصمیم گیری درست مانع این حس ها شوید و با قدرت و هدفمند پیش روید.

توجه !

این که ناامیدی بدترین راه حل در مواجه با مشکلات است چرا که نه تنها کمکی به حل مشکل شما نمیکند بلکه انرژی که میتوانست صرف حل مشکل شود را هم زائل میکنداز برخی وقایع است.

لزوم استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی

در کل انسان ها به ۴ دسته تقسیم می شوند

دسته اول کسانی هستند که هیچگونه رویایی ندارند، فقط زندگی روتینی دارند و مانند کسی از خود هیچ اراده ای ندارد زندگی می کنند تا شاید دست تقدیر برای آنها سرنوشتی را رقم بزند.

دسته دوم افرادی هستند که رویاهای زیادی در سر دارند اما تلاشی برای رسیدن به رویای خود نمی کنند. این افراد فکر می کنند شاید کسی آن ها را به اهدافشان برسانند و فکر می کنند که شانس و سرنوشت آن ها را به اهدافشان می رساند.

دسته سوم کسانی هستند که رویاهایی دارند، برای رویاهایشان اقدام می کنند اما زود ناامید می شوند و همه چیز را کنار گذاشته و رویای خود را فراموش می کنند.  این افراد کسانی هستند که خود را قانع می کنند که این  هدف از ابتدا هدف نهایی آن ها نبوده و سعی در تغییر آن دارند و مدام از این شاخه به آن شاخه می پرند

و اما دسته چهارم افرادی هستند که رویا دارند،همواره در حال تلاش برای رسیدن به رویای خود هستند. هربار که شکست مکی خورند خسته نمی شوند و به مسیر خود ادامه می دهند اما تا انتها به راه خود ادامه می دهند تا به پیروزی و موفقیت برسند.

شما جزو کدام دسته هستید ؟؟ اگر موفق شدن را می خواهید باید تلاش کنید و هرگز مایوس نشوید.

در کل اینو بهتون بگیم که مایوس و نا امیدی طبیعیه و در هر بازه زمانی ممکنه برای افراد پیش بیاد مهم ترین مسئله شکست نخوردن و ادامه دادن مسیر با انگیزه بیشتر هست در این مسیر وجود مشاوران مجرب و با تجربه قطعا کمک کننده خواهد بود

موسسه زودبیست همواره با وجود مشاوران متخصص آماده خدمت رسانی به هم وطنان می باشد و داوطلبان با دریافت مشاوره ای منحصر به فرد و کار آمد پیشرفت خود را خواهند دید‌.

علاوه بر دریافت مشاوره تحصیلی در هر مقطعی که هستید میتوانید از آزمون های آنلاین زودبیست که به صورت رایگان در اختیار شما داوطلبان عزیز قرار گرفته که میتوانید برای سنجش سطح علمی خود در این آزمون ها شرکت کنید.

آیا خدمات مشاوره تحصیلی شامل دریافت برنامه ریزی می شود؟

حتماً همه ی شما به خوبی اهمیت برنامه ریزی را درک میکنید و متوجه هستید که برای رسیدن به هدف مطلوب، داشتن برنامه ای مناسب و البته پیش رفتن مطابق آن،‌ ضروری است. برنامه‌ریزی مناسب، علاوه بر بالا بردن بازده‌ی مطالعه و تمرکز، آرامش‌تان را هم بیش‌تر می‌کند و بی‌دقتی‌تان را نیز کاهش می‌دهد!

برنامه به ۳ نوعِ بلند مدت، میان‌مدت و کوتاه‌مدت تقسیم می‌شود

که با توجه به نظر مشاوران زودبیست و ارائه راهکار های مناسب برای داوطلب نوع برنامه انتخاب می شود و در نهایت طی یک ماه با توجه به شرایط داوطلب برنامه ریزی توسط مشاور انجام خواهد شد.

جمع بندی:

برای دریافت مشاوره تحصیلی توسط مشاوران با تجربه زودبیست در روش های مشاوره تحصیلی آنلاین ، مشاوره تحصیلی تلفنی و مشاوره تحصیلی حضوری با توجه به طرح های ارائه شده در قسمت درخواست مشاوره میتوانید فرم مربوطه را تکمیل کنید تا کارشناسان به زودی با شما تماس بگیرند.

دقت کنید که مشاوره تحصیلی که توسط مشاوران ما به دانش آموزان و داوطلبان ارائه می شود با توجه به طرح های ارائه شده می باشد که در هر کدام شرایط ها متفاوت می باشد پس قبل تکمیل فرم درخواست مشاوره طرح مورد نظر را با دقت مطالعه کنید.

روز ها و ساعات مانده تا کنکور ! هیچ وقت برای شروع کردن دیر نیست

0روز0ساعت

سوالات متداول خدمات مشاوره تحصیلی

✅هزینه مشاوره بستگی به رشته و پایه تحصیلی و همچنین خدمات طرح‌ها متفاوت است.

✅از 250 هزارتومن تا 400 هزارتومن به صورت ماهانه

✅برای گروه‌های علوم تجربی، علوم انسانی و گروه ریاضی و فنی. در ضمن برای دانش‌آزان متوسطه اول نیز ارائه میشود.

✅دانش‌آزان برای موفقیت در کنکور نیاز به برنامه‌ریزی و مشاوره دارند. بهترین، ✅باکیفیت‌ترین و به روزترین خدمات مشاوره‌ای تحصیلی را گروه آموزشی ✅زودبیست ارائه میدهد.

✅رتبه‌های برتر کنکور سراسری در رشته‌های مختلف که در موسسه زودبیست ✅آموزش مشاوره نیز میبینند. در اصطلاح به آنها مشاور رتبه‌برتر کنکور میگوییم.

✅مشاوره تحصیلی تلفنی (به صورت هفتگی)
برنامه‌ریزی شخصی سازی شده
مشاوره انگیزشی
چکینگ شبانه(پیگیری مداوم دانش‌آموز)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۱ رای
at ut eget sem, felis risus.