حسن کاووسی

حسن کاووسی هستم، رتبه ۲۱۳کنکور انسانی ۹۷ و دبیر ادبیات فارسی و مشاور تخصصی مجموعه آموزشی زودبیست و مدرس عربی این مجموعه رتبه پرور.

من تو دوران تحصیل دبیرستانم یسری فراز و نشیب ها داشتم، با اینکه مدرسه نمونه درس میخوندم ولی اوایل دبیرستان وضعیت تحصیلی مطلوبی نداشتم و تو یسری درسا، بخصوص ریاضی و زبان حسابی ضعف داشتم و خودم هم از این وضعیت ناراضی بودم😅🤦‍♂ تا اینکه تصمیم گرفتم تلاش کنم و تمرکزم رو روی رشد تحصیلیم بذارم و همین شد که ساعت مطالعم رو افزایش دادم و تصمیم گرفتم با برنامه و اصولی پیش برم😃. اوایلش سخت بود و با اینکه تلاش میکردم نتایج مورد انتطارمو نمیگرفتم ولی کم نیوردم و تلاش کردم تا اینکه کم کم تغییرات رو احساس کردم…🤩 بطوری که سال های اخر دبیرستان بهترین نمره هارو میگرفتم و به ویژه تو درسای ریاضی و زبان پیشرفت خیلی خوبی داشتم و این دوتا درسو توی آزمونها تبدیل کردم به نقطه قوتم😌
به خاطر علاقه ای که به درس عربی داشتم و حمایت های دبیر عربیم تو المپیاد عربی شرکت کردم و تونستم رتبه ۲ المپیاد عربی رو کسب کنم.😁
تو آزمونهای آزمایشی نتایج خیلی خوبی میگرفتم و بالاترین ترازم ۷۸۰۰بود و معمولا هم رتبه های زیر ۵۰ کسب میکردم. توی کنکور هم رتبه ۲۱۳ کسب کردم و بخاطر علاقم به ادبیات و علاقم به کار تدریس رشته دبیری ادبیات فرهنگیان رو انتخاب کردم.
خلاصه میخوام بهتون بگم که خیلی مهم نیست که الان تو چه وضعیت تحصیلی هستین، مهم اینه بخواید و تصمیم بگیرید و‌ اصولی تلاش کنید و کم نیارید تا به اون جایگاهی که میخواید برسید چون قطعااا تواناییشو دارید. این حرفم هم فقط شعار نیست چون من خودم واقعا تجربش کردم و الان بهش کاملا ایمان دارم و قصدم هم اینه تو روند مشاوره ایم این دیدگاهو به دانش آموزام بدم تا بتونن هدفاشونو تیک بزنن و از در آغوش گرفتن اهدافشون اذت ببرن و به خودشون افتخار کنن.
پس به خودتون باور داشته باشید و درست انتخاب کنید و کم نیارید چون شما بهترینید و لایق بهترینها😍💙

حسن کاووسی