آزمون 9 بهمن زودبیست

آزمون 9 بهمن زودبیست مهم ترین آزمون نیمسال اول دانش آموزان متوسطه دوم می باشد؛ در واقع این آزمون جمع بندی نیمسال اول دانش آموزان است و دانش آموزان می توانند عملکرد خودشان را در این نیمسال کاملا مورد سنجش قرار دهند؛البته سنجش تستی!!!

سنجش تشریحی دانش آموزان در نیمسال اول از طریق امتحانات ترم اول انجام می شود ولی خب چیزی که در کنکور تاثیر بیشتری دارد، عملکرد تستی دانش آموزان است. پس نتیجه آزمون جمع بندی نیمسال اول از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است.

قطعا عملکرد خوب و مناسب در این آزمون می تواند بیانگر آینده ای روشن باشد و عملکرد بد موکد تلاش بیشتر در نیمسال دوم است.

آزمون 9 بهمن زودبیست، برای پایه های دهم و یازدهم جمع بندی نیمسال اول سال تحصیلی است و برای پایه های دوازدهم و فارغ التحصیلان در واقع جمع بندی یکی از پایه ها یعنی پایه دهم می باشد. جمع بندی نیمسال اول سال دوازدهم در آزمون قبلی یعنی آزمون 25 دی انجام شده است.
دانش آموزان دوازدهمی که در آزمون جمع بندی سال دوازدهم شرکت نکرده اند، می توانند در آزمون 25 دی زودبیست شرکت کنند و خودشان را مورد سنجش قرار دهند.

اهمیت آزمون 9 بهمن آنجایی بیشتر می شود که همه دانش آموزان برای امتحانات ترم اول حسابی مطالعه تشریحی داشته اند و همه در یک سطح از لحاظ پیش روی کتب درسی قرار دارند و قطعا این آزمون می تواند سنجش مطمئنی برای عملکرد همه دانش آموزان در مقایسه با رقبایشان باشد.

آزمون 9 بهمن برای همه پایه ها و همه رشته ها انجام میشود.

برای مشاهده بودجه بندی آزمون 9 بهمن و شرکت در آن بر روی رشته و پایه مورد نظر کلیک کنید.